YAĞ YAKMA

FAZLA YAĞLARINIZDAN KURTULMAK ÇOK KOLAY

Belimizde, göbeğimizde, basenlerimizde biriken ve bizi  fazlasıyla rahatsız eden yağlar nedir,nereden gelir, nasıl oluşurlar. Basit:Yediğimiz besinlerdeki şeker ve karbonhidratlar vücudumuzun enerji kaynağı, yakıtıdır. Besin yoluyla aldığımız karbonhidratlar kanda taşınarak ihtiyaç  duyulan yerlerde kullanılır ve vücudumuzun hareket etmesini sağlar. Ama aldığımız karbonhidrat kullandığımızdan fazlaysa bu fazlalık yağa dönüştürülerek ilerde,ihtiyaç duyulduğunda kullanılmak üzere depolanır.  İşte bel, bacak, göbek, basen bölgelerimizde gördüğümüz ve gördükçe içimizi  karartan yağ birikimleri bu depolardır.

Özetle  yağ varsa yaktığımız veya yakabileceğimizden fazlasını yemişiz demektir. Bunun için öncelikle doğru bir kalori hesabıyla yaktığımız, yakacağımız kadarını yeme konusunda kendimizi  programlamamız gerekiyor.

MEVCUT YAĞLARDAN NASIL KURTULURUZ

Bu noktada bitki kürleri işinize yarayacaktır. Doktor Doğa yağ yakıcı bitkisel karışımı bir yandan vücut ısınızı ayarlayarak kalori yakmanızı sağlarken diğer yandan karbonhidrat metabolizmanızı hızlandırarak birikmiş yağlarınızın kullanılmasını ve dolayısıyla erimesini  sağlayacaktır. Bu arada metabolizmanızı yavaşlatan, bağırsak aktivitelerindeki yavaşlama gibi sorunları çözecek, karaciğer çevresindeki yağlanmayı ortadan kaldıracak ve tüm organlarınızın doğru ve düzenli çalışmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda bağışıklık sisteminizi güçlendirecek ve kış hastalıkları, sistit ve benzeri enfeksiyonlardan sizi koruyacaktır.

Vücudunuzdaki fazla yağları dışarı atmak yerine yakarak kalori olarak kullanılmasını sağladığı için, kış aylarında üşümeyi azaltacak, vücut direncinizi arttıracak ve size fazladan enerji verecektir.

Yağ yakıcı bitkisel karışım sipariş vermek için lütfen TIKLAYIN.

Yorumlar kapatıldı.