TAO MANTARI

ERKEKLERİN BÜTÜN SORUNLARI İÇİN

TAO MANTARI MACUNU (MATSUTAKE MACUNU)

İnsanın en büyük ve benzersiz zevki cinsel zevktir.

Cinsel isteksizlik, yetersiz sertleşme, erken boşalma, güçsüzlük, zevk alamama gibi sorunlar hayatınızı zehir edebilir.

Cinsel sorunlar ailelerin ve çiftlerin mutluluğunu yok eder.

Bu sorunlara karşı bir takım ilaçlar, haplar, jeller, spreyler kullanmış olabilirsiniz. Bu ürünler sizin sorununuzu bir kaç saatliğine çözmüş olabilir ama ertesi gün aynı sorunları yeniden yaşarsınız.
Şimdi tüm bunların doğal yolla çözümü mümkün. Hem de bir kaç saatliğine değil tamamen.

ARTIK GECELERİNİZİ İSTEDİĞİNİZ KADAR UZATABİLİRSİNİZ.

Matsutake Tao macunu tamamen doğal bitkisel bir karışımdır.

Daha fazla cinsel istek, daha hızlı sertleşme ve daha uzun süreli cinsel birliktelik için günde bir tatlı kaşığı Tao Macunu yeterlidir. Üstelik sadece cinsel güç ve istekle de sınırlı değil. Tüm vücudunuzda hissedeceğiniz extra enerji ve güç, zindelik ve canlılık, direnç artışı ve bağışıklık sisteminin güçlenmesiyle hastalıklardan korunma ve işinizde başarı da sizin için sıradan bir şey haline gelecek.

GENÇLEŞECEKSİNİZ

Kendinizi daha güçlü,zinde ve enerjik hissedecek ve hem görünüş hem his olarak gençleşeceksiniz. Bu değişikliği cildinizde, saçlarınızda bile hissedeceksiniz. Çünkü Tao Mantarı Macunu haplar gibi sadece kan basıncınızı yükselterek sertleşme sağlamaz, tüm vücudunuzu ve hormon sisteminizi yenileyip güçlendirir.

 

KİMYASAL DEĞİLDİR

Matsutake Tao Macunu kimyasal bir içeriğe sahip olmadığı için haplar gibi kullandıktan yarım saat sonra etki yapmaz. İlk üç günden sonra etkisi görülmeye başlar ve bu etki sürekli devam eder. Sürekli ereksiyon halinde dolaşmazsınız, daha enerjik ve zinde bir şekilde işinize gücünüze bakarsınız ve ne zaman eşinizle yakınlaşmaya karar verirseniz o zaman tüm vücudunuz harekete geçer. Sizin böyle bir niyetiniz yoksa vücudunuz normal hayatını sürdürür.

 

HERKES İÇİN KESİN ÇÖZÜM
Matsutake Tao Mantarı Macununu genç, yaşlı herkes güvenle kullanabilir. Şeker hastaları, tansiyon ve kalp hastaları güvenle kullanabilir. Tamamen bitkisel bir karışım olduğu için hiç bir yan etkisi  veya rahatsızlığı olmaz.

 

İÇERİĞİ

Akşemseddin Hazretlerinin Fatih Sultan Mehmet için hazırladığı özel macunun formülüyle  3000 yıllık Çin tıbbının mucizevi bitkisi matsutake mantarını birleştirerek elde ettiğimiz formül, bin yıldır Anadolu’da kanserden kısırlığa kadar bir çok hastalığın tedavisinde kullanılan “kebabiye, darül fülfül, çakşır otu kökü, çiçek balı  ve soğuk pres keçi boynuzu pekmezi” içerir.

NE YAPAR?
*Cinsel isteği ve gücü arttırır.

*Sertleşmeyi güçlendirir.

*Alınan zevki arttırır.

*Boşalmayı geciktirir.

*Tekrar tekrar ilişkiyi mümkün kılar.

*Doğurganlığı arttırır.

*Tüm vücudu gençleştirir, enerji verir.

*Dikkat ve konsantrasyonu arttırır.

*Beyin ve zihin fonksiyonlarını geliştirir, hafızayı güçlendirir.

 

TAO MATSUTAKE MANTARI MACUNU

Türkiye’nin her yerine PTT kargoyla kapıda ödeme sistemiyle gönderilir.

Hakkında daha ayrıntılı bilgi için;

Macununuzu sipariş etmek için;

Bize ulaşabilirsiniz.
 0 328 825 58 60

0 542 311 96 89

 

 

Doğa acele etmez, yine de her şeyi başarır.

Lao Tzu

 

ERKEN BOŞALMA HAYATI ZEHİR EDER

Sadece bir saat tutma olayı değildir. Bir çok rahatsızlık ve hastalığın tetikleyicisidir erken boşalma. Bütün hormon sistemini ve sinir sistemini alt üst ederek depresyondan obsesyona, şekerden tansiyona kadar bir çok hastalığa sebep olur. Saç dökülmesinden cilt kırışıklıklarına kadar uzanarak sizi erken yaşlandırır.

 

            ERKEN BOŞALMA 3000 YIL ÖNCE ÇÖZÜLMÜŞTÜ

 

            BİR ERKEK BEŞ BİN DEFA GİDİP GELEBİLMELİ!

3000 yıllık kadim Çin tıbbının mucizesi:

M.Ö.  Beş yüzlü yıllarda Çinde yaşayan büyük düşünür ve bilge Lao Tzu, “Zevkin Yolu” adlı kitabında sperm sıvısına “Yaşam suyu” adını verir ve boşa harcanmasını insan vücudunun israfı olarak tanımlar. Kitabında Lao, “Bir erkek, her birleşme sırasında boşalmadan beş bin defa gidip gelmelidir.” diye yazar. Çin kültürü ve Çin tıbbını bilmeyen birisi için bu durum imkansızdır elbette. Ama kadim Çin kültürünü bilenler için bu son derece normal bir şeydir. Çünkü Çin’in Güney Batısındaki 4000 metre rakıma sahip Qinghai platosunda yetişen özel bir mantar türü erkeğin cinsel ilişkiden aldığı zevki arttırdığı gibi, boşalmadan uzun süre birleşme yaşamasını da sağlamaktadır. Gerçek adı matsutake mantarı olan bu özel mantar türüne bu özelliği ve Lao Tzu öğretisinde önemli bir yeri olmasından dolayı  “Tao Mantarı” adı verilmektedir.

Bu özel mantar türü, kendine has kokusu ve tadıyla son derece lezzetli bir yiyecek olduğu gibi kurutularak çay şeklinde de kullanılmaktadır. Tao felsefesine göre bu mantar uzun ve sağlıklı yaşamın sırrını taşımaktadır.

UZUN VE SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRRI NEDİR?

Tao’ya göre yaşamın kaynağı yaşam  sıvısı denilen sperm sıvısıdır ve ne kadar uzun süre vücutta kalırsa vücut o kadar sağlıklı olur ve hastalıklardan korunur. Bu yüzden Tao, cinsel ilişki sırasında boşalmanın olabildiğince geciktirilmesi gerektiğini savunmaktadır. Tao’ya göre bir erkek akşamdan sabaha kadar karısıyla sevişebilmeli ve ancak yorulup uyuması gerektiği zaman kendi isteğiyle boşalmalıdır. Modern insana göre imkansız bir şey olan bu durum Çinliler ve Çin tıbbını bilenler için son derece sıradan bir şeydir.

BİZ 5000 DEFA İSTEMİYORUZ

Her ne kadar Tao boşalmadan önce 5000 defa gidip gelmekten söz etse de bu bizim için çok da gerekli bir şey değildir ve boşalma kontrolü dışında çok büyük enerji ister. O kadar enerjiniz varsa deneyebilirsiniz elbette. Ama bugün normal bir insana 15-20 dakikalık bir cinsel ilişki gayet yeterli olmaktadır.

TAO MANTARIYLA BU MÜMKÜN

Çin tıbbında 3000 yıldır kullanılan Tao mantarı cinsel organları uyuşturmadan, alınan zevki azaltmadan cinsel ilişki süresini uzatabilmekte ve boşalmanın kontrolünü kişiye bırakmaktadır.

SİZİN DE HAYATINIZ DEĞİŞSİN.

Çin’de ve Japonya’da binlerce yıldır kullanılan Tao mantarı şimdi özel bir çay formunda Türkiye’de. Formülü 2500 yıl önce Lao Tzu tarafından geliştirilen ve “Tao; the way of virtue” kitabında tarif edilen. Tao Mantarı Çayı, en geç bir haftada erken boşalma sorununuzu çözerek sizi mutlu edecektir. Sinir, stres ve can sıkıntısından kurtulacaksınız, eşiniz de en az sizin kadar mutlu ve huzurlu olacak.

 

TAO MANTARI ÇAYINI KULLANMAK SON DERECE KOLAY

Her hangi bir bitki çayı kullanır gibi basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir çay kaşığı dolusu Tao Mantarı çayını bir su bardağına koyup üzerine kaynar su eklersiniz, 5 dakika ağzı kapalı bekledikten sonra çay içer gibi küçük yudumlarla içebilirsiniz. Tao Mantarı Çayı hoş kokusu ve kendine has tadıyla içimi son derece rahat ve zevkli bir çaydır. Tadı ve kokusunun da tutkunu olacaksınız. İçtiğiniz ilk bardakla vücudunuza yayılan zevk dalgasını hissedeceksiniz.

 

TAO MANTARI ÇAYI SINIRLIDIR

Mantar türleri yılın belli dönemlerinde yetiştiği ve bu özel türlerin kültürü yapılamadığı için ancak sınırlı miktarlarda ithal edilebilmekte ve belirli zaman dilimlerinde bulunabilmektedir. Bu yüzden sınırlı üretimdir.

 

MUCİZEDEN SİZ DE YARARLANIN

Sadece kısa bir süre için bulunabilen Tao Mantarı mucizesinden siz de yararlanmak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

UNUTMAYIN, ZEVK VE MUTLULUK PAYLAŞILDIKÇA ARTAR

 

TAO MANTARI ÇAYI SİPARİŞ İÇİN:

0 328 825 58 60 

0 542 311 96 89

 

 

 

Yorumlar kapatıldı.